NOVINKA TMPS

ELEKTRONICKÉ SNÍMAČE TLAKU

autel

TPMS elektronické senzory (snímače) tlaku v pneu

Ponúkame TPMS elektronické senzory (snímače) tlaku v pneu pre alu kolesá a plechové disky. Všetky TPMS elektronické senzory pre automobily všetkých značiek sú postupne aktualizované. Ak budete potrebovať, radi Vám poradíme na

tel +421 905 612 835.
TPMS senzory : ALCAR T-PRO,ALCAR by SCHRADER,Orange, AUTEL

PREDAJ PROGRAMOVATELNÝCH SNÍMAČOV

PROGRAMOVANIE , VÝMENA A KONTROLA ELEKTRONICKÝCH SNÍMAČOV !

Predaj , montáž a programovanie !

Autelove ventily MX-SensorSnímače Autel MX sú programovateľné univerzálne TPMS snímače na výmenu OE.

Autelove ventily MX-Sensor sú nezávisle testované a certifikované tak, aby spĺňali a presahovali štandardy SAE J1205 / J1206. Trvanlivosť a funkčnosť signálu zabezpečuje, že zákazníci inštalujú len senzory najvyššej kvality.
AUTEL MX SENZOR Programovací senzor TPMS (433Mhz).

Výhody
- Materiály odolávajúce korózii a ťažkým podmienkam počasia
- Vysoko presný vzduchový ventil na zabránenie úniku
- Dlhotrvácna trieda batérie

TPMSTPMS & NÁKUP DISKOV
NA ČO TREBA DÁVAŤ POZOR PRI NÁKUPE DISKOV?

Pokiaľ už máte Vaše vozidlo vybavené TPMS, tak musíte zistiť, či sa jedná o priamy alebo nepriamy systém merania. V prípade, že sa jedná o nepriamy systém TPMS, tak si môžete vybrať disky tak ako obvykle, pretože tu nie je systém kontroly tlaku vzduchu v pneumatikách žiadno dotknutý.

Pokiaľ sa jedná o priamy systém kontroly tlaku v pneumatikách, mali by ste sa pri nákupe diskov zamerať na nasledovné:

1. Či Vami vybratý dizajn disku spĺňa všetky predpoklady pre montáž TPMS senzoru.
2. Z dôvodu komplexnosti technológie TPMS Vám odporúčame navštíviť odborného predajcu, ktorý disponuje špeciálnym náradím a programovacím vybavením pre výmenu pneumatík, údržbu a vyriešenie potenciálnych problémov (napr. výstraha na displeji).

Všetky disky od ALCARu sú už od začiatku roka 2012 pripravované na montáž potrebných senzorov TPMS (priame senzory tlaku vzduchu) a príslušné informácie sú zaznamenávané aj do homologizácií TÜV.

http://www.alcar.sk/105381_SK-O ALCARe-TPMS.htm

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie