ELEKTRONICKÉ SNÍMAČE TLAKU

99978_sk

TPMS elektronické senzory (snímače) tlaku v pneu

SENZORY TPMS Z PRÁVNEHO HĽADISKA
AKÉ PRÁVNE POŽIADAVKY MUSÍ SPĹŇAŤ TPMS?

Od 1. novembra 2014 musia byť podľa smernice EÚ systémom pre kontrolu tlaku v pneumatikách vybavené všetky nové vozidlá priamo od výrobcu. Smernica EÚ ale nepredpisuje, aký systém kontroly tlaku vzduchu v pneumatikách musí byť nainštalovaný. Prípustné sú teda ako priame, tak aj nepriame systémy. Predpokladom ale je, že tieto senzory spĺňajú predpisy a podmienky smernice ECE-R 64. Podľa ECE-R 64 je predpísaná len funkčnosť, ktorá môže byť splnená buď originálnym senzorom alebo senzorom zakúpeným na trhu náhradných dielov.

Predaj , montáž a programovanie !

99921_cz

Ponúkame TPMS elektronické senzory (snímače) tlaku v pneu pre alu kolesá a plechové disky. Všetky TPMS elektronické senzory pre automobily všetkých značiek sú postupne aktualizované. Ak budete potrebovať, radi Vám poradíme na tel +421 905 612 835.
Výhody TPMS senzorov ALCAR T-PRO

PREDAJ PROGRAMOVATELNÝCH SNÍMAČOV

PROGRAMOVANIE , VÝMENA A KONTROLA ELEKTRONICKÝCH SNÍMAČOV !

http://youtu.be/FgQjztJ3eQQ

99940_cz

TPMS & NÁKUP DISKOV
NA ČO TREBA DÁVAŤ POZOR PRI NÁKUPE DISKOV?

Pokiaľ už máte Vaše vozidlo vybavené TPMS, tak musíte zistiť, či sa jedná o priamy alebo nepriamy systém merania. V prípade, že sa jedná o nepriamy systém TPMS, tak si môžete vybrať disky tak ako obvykle, pretože tu nie je systém kontroly tlaku vzduchu v pneumatikách žiadno dotknutý.

Pokiaľ sa jedná o priamy systém kontroly tlaku v pneumatikách, mali by ste sa pri nákupe diskov zamerať na nasledovné:

1. Či Vami vybratý dizajn disku spĺňa všetky predpoklady pre montáž TPMS senzoru.
2. Z dôvodu komplexnosti technológie TPMS Vám odporúčame navštíviť odborného predajcu, ktorý disponuje špeciálnym náradím a programovacím vybavením pre výmenu pneumatík, údržbu a vyriešenie potenciálnych problémov (napr. výstraha na displeji).

Všetky disky od ALCARu sú už od začiatku roka 2012 pripravované na montáž potrebných senzorov TPMS (priame senzory tlaku vzduchu) a príslušné informácie sú zaznamenávané aj do homologizácií TÜV.

http://www.alcar.sk/105381_SK-O%20ALCARe-TPMS.htm